מדריך לטבעת נישואין

מדריך לטבעת נישואין

טבעת האירוסין משקפת את הציפייה שלך להינשא. טבעת האירוסין ניתנת לעתים קרובות ברגעי הצעת הנישואין והארוסה לובשת את הטבעת כמחווה של חובה לבן זוגה. טבעת האירוסין השכיחה ביותר היא טבעת סוליטייר. טבעת סוליטייר היא טבעת פנטסטית שמדגישה את תכשיט הסוליטר שבמרכז. הטבעת הזו היא בצלם האלמוות.

רכישת טבעת אירוסין עשויה להיות מתישה, אבל זה לא צריך להיות כך. Lion Diamonds משתדל להפוך את חווית הקנייה שלך לקלה ומושכלת ככל שאפשר בהתאם לנסיבות שלך. בזמן שבוחרים את הטבעת, זוכרים את הטעם ואת הסטייל.

האם זה נכון שהיא פשוטה?

האם זה בטוח לומר כי היא נוטה לענוד זהב או כסף?

האם היא נוטה לעבר תכשיטים או אבנים שונות, למשל, אבני אודם?

אלו השאלות שצריך לזכור כאשר אתה קונה טבעת עבור הארוסה שלך לעתיד הקרוב.

כל כך הרבה שאלות!

איזו טבעת היא האידיאלית בשבילה? טבעות אירוסין מגיעות בכל הצורות והגדלים. סוליטייר וחתך נסיכה הם הבולטים. חתכי המרקיז והאזמרגד מותחים את האבן היקרה, מה שהופך אותה לגדולה יותר. תחשוב על הכסגנון שלה בעת בחירת הטבעת. אם היא שמורה יותר וקונבנציונאלית, טבעת אירוסין סוליטייר עשויה לעבוד הכי טוב. מצד שני, אם יש סיכוי שהיא מעריצה דברים ישנים אך חותרת להיות מדהימה, היא אולי תאהב רובי או אזמרלד בתור האבן שמדברת אליה במקום אבן חן. כמו כן, כדאי לך לבחור טבעת שמדברת על החיבה שיש לך כלפיה. חיתוך לב מדויק הוא ללא ספק דרך להראות את האבתך אלייה.

האם אני צריך לקבל סט תואם? סטים של אירוסין וחתונה נמכרים בדרך כלל ביחד. שתי טבעות אלו נוצרו באופן יוצא דופן בכדי להחמיא לסגנון אחד של השנייה ושומר על הקונפליקט של סגנונות שונים. סטים מתואמים נועדו לאפשר לטבעת החתונה להשתלב עם טבעת הנישואין. סטים מתואמים יכולים לאחר מכן להיות מרותכים יחד בכדי לקבל פונקציה של שמירה על הטבעות מפני הצמדה או החלקה מופרדות.

תן לנו לעזור!

בחירת טבעת אירוסין אידיאלית יכולה להיות בעייתית, תן ל- Lion Diamonds לעזור. אנו מציעים מבחר עצום של אבנים יקרות ואנחנו כאן כדי לעזור לך בכל עת. לכל סיכוי קלוש שיש לך שאלות לגבי איסוף טבעת האירוסין שלנו, אנא צור קשר עם אחד המומחים שלנו ב-Lion Diamonds בטלפון מספר 054-2985045.