תעודת היהלום

דו"ח סקירה של תכשיט מתאר את תכונות המפתח של אבן יקרה. זה מאשר את טבעו של היהלום ומאפשר לך לדעת אם אתה יכול לסמוך על הקונה.

באריה היהלומים, לכל אבן בודדת יקרת ערך מצורף דו"ח הערכת התכשיט. רוב התכשיטים שלנו נבחרים מראש כדי להבטיח את איכות ההצללה, החיתוך והבהירות. חלק נרחב ביותר של התכשיטים שלנו נבדק עם הבדיקות הכי מחמירות על ידי החברה האמריקאית Gem (AGS), המכון הגמולוגי של אמריקה (GIA), או המעבדה הגמולוגית האירופאית (EGL).

המכון הגמולוגי של אמריקה

ב -1953 בנה ה- GIA (המכון הגמולוגי של אמריקה) צעד אחר צעד דו"ח הערכה לתכשיטים. זה היה הדוח הראשון הנוכחי של ביקורת לתכשיטים והוא הציג נהלי הערכה חדשים עבור הצללת אבן ובהירותה. כיום, מדדים ומערכות אלה הם תקן עסקי. בנקודה שבה לאבן יקרה מצורפת הצהרה על ידי המכון הגמולוגי האמריקאי, הלקוח יכול להיות בטוח כי האבן שלהם הוערכה על ידי גמולוג הוגן, אשר נשאר תקף על אמינות, מדע ומתודולוגיה מלוטשת.

החברה האמריקאית GEM

עם הצעדים המחמירים והבחירה הנכונה, ה- AGS (החברה האמריקאית לאבנים יקרות) הפך לאחד ממכוני המחקר הגמולוגיים העיקריים על הפלנטה. בשלב זה, כאשר לאבן מצורפת אימות של החברה האמריקאית לאבנים יקרות, הלקוח יכול להיות בטוח כי הוא מכיל הערכה מדויקת וחסרת פשרות של תכונותיו.

המעבדה הגמולוגית האירופית

המעבדה הגמולוגית האירופאית כבר נתנה אישורים עם הצגת התקדמות חדשה עבור בדיקה אבנים יקרות במדידה של תכשיטים תחת 1 קראט. יתרה על כך, EGL (המעבדה הגמולוגית האירופאית) כמו כן יישבה את המשימה "SI3" עבור בהירות אבנים יקרות. בנקודה שבה מצורפת לאבן עדות של EGL, הלקוח יכול להיות בטוח כי דבר זה נותן הערכה ובדיקה מדויקות.