טבעת האירוסין המושלמת

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

למרות שקניית טבעת האירוסין עשוי להיות המעשה הרומנטי ביותר של החיים שלך, קנייה של אחת עדיף להשאיר לראש מאשר ללב. זכור כי זה מייצג את אחת הרכישות הגדולות ביותר שתעשה אי פעם, וזה רק מוכיח, את הצורך במומחה בתחום, לא חנות תכשיטים בקניון או חנות משכון בשכונה.

קבוצת Lion Diamonds היא הקונה המוביל של NYC ומוכר של טבעות יהלומים. אתם תעריכו את הגישה הממוקדת-לקוח שלנו, שהיא סוד ההצלחה שלנו. יש לך מיליון שאלות? שאל!

טיפים למציאה, לאחר מכן לקניית הטבעת המושלמת

ישנן מספר משימות שאתה צריך לשים ברשימת המטלות שלך לפני שאתה מגייס את העזרה שלנו. העף מבט חטוף על ההצעות הבאות בכדי להתחיל נכון:

סגנון משנה – בראש ובראשונה, איזה סוג של בחורה ארוסתך לעתיד? האם היא מקשיבה לסוג של ג'אז ישן, למשל? נוסטלגיה היא אולי הקטע שלה. או אולי היא מתעקשת על בגדים קלאסיים ועיצוב בית קונבנציונאלי? יהלום סוליטייר פשוט בהרכב זהב הוא אולי הדבר המתאים בשבילה.

גודל גם משנה – כשמדובר ביהלום, גודל בהחלט משנה. יש הבדל עצום במחיר בין אחד לשני קראט, אז קח את הזמן כדי להבין עד כמה אבן גדולה חשובה לאהובה שלך, וכיצד זה מתאים לתקציב שלך.

כסף משנה – נשמח לבלות זמן איתך בכדי לקבוע את הגודל הנכון, הגזרה, החיתוך, הצבע, והניקיון של הטבעת האידיאלית בשבילך. אנחנו יודעים שזו החלטה מונומנטלית, אז תן לנו לעבוד איתך. זה מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב בניו יורק במשך כבר 40 שנה!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]