תנאי שימוש ומדיניות

הגדרות

"החברה"- "liondiamond"

"האתר" – אתר האינטרנט https://liondiamonds.com/ "הפריטים" – תכשיטים משובצים ביהלומים אשר יוצרו על ידי החברה. "כתובת למשלוח דואר": הכתובת שציין המזמין ככתובת לקבלת הזמנותיו/ה. "יום ביצוע ההזמנה" – היום בו אישרה חברת האשראי את העסקה שביצע/ה המזמין/ה. "יום עסקים" – ימי עסקים הינם ימי חול, ראשון עד חמישי, ואינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג וחול המועד. "המשתמש" – כל אדם, לרבות תאגיד, חברה או שותפות, אשר רשאי לבצע פעולות באמצעות האתר, והכל בהתאם לתנאים האמורים במצטבר.

אחריות – "liondiamond" לא תהיה אחראית לאובדן/ גניבה/ נפילה של יהלום מרכזי.

על הלקוחה חלה האחריות המלאה לבטח את כלל התכשיטים שרכשו מהחברה.

לטובת הלקוח החברה תספק תעודה גמולוגית ו\או הערכה לביטוח .

החברה נותנת בכל עת אחריות על פגמים בתכשיט כדוגמת: נפילת יהלומי צד(היהלומים המשובצים לצד היהלום המרכזי), פגמים בזהב: התעקמות התכשיט, התעקמות אחת השיניים, ירידת צבע (בזהב לבן).

החברה מאפשרת ללקוחותיה חידוש וניקוי של התכשיטים אשר נרכשו בחברה, בכל עת בין השעות 10:00-17:00 בימים א'-ה' – ללא עלות.

משלוחים

סוג המשלוח יבחר על ידי הלקוח במעמד התשלום (עמוד קופה ו/או עמוד תשלום), לא יגבה כל סכום כסף מהלקוח עבור המשלוח.

זמני הגעת המשלוחים משתנים בהתאם לסוג המשלוח שנבחר, פעילות חברת השליחויות ודואר ישראל.

1. דואר רשום (1-3 ימי עסקים לערך) המשלוח יופץ באמצעות דואר ישראל, כאשר המשלוח יועבר אל דואר ישראל תוך 7-10 ימי עסקים לערך* וכמפורט בסעיף "זמני הפצת משלוחים" מטה. באופציית משלוח זו, תינתן ללקוח אפשרות לעקוב אחר המשלוח באמצעות מס' מעקב אשר יישלח אל הלקוח ו/או יימסר טלפונית ו/או בדוא"ל לאחר סיום אריזת המשלוח. במקרים של אי הגעת משלוח עד 30 יום, תינתן ללקוח אפשרות לפתוח פניה ולהעביר את הטיפול למשרדי החברה מול דואר ישראל. הטיפול יתבצע בהתאם למקרה באופן נקודתי.

מעקב באתר דואר ישראל http://www.israelpost.co.il/itemtrace.nsf/mainsearch.

2. חברת שילוח (1-3 ימי עסקים)- המשלוח יופץ באמצעות חברת שילוח ויצא ממשרדי החברה תוך 7-10 ימי עסקים לערך* וכמפורט בסעיף "זמני הפצת משלוחים" מטה. ממועד המסירה לחברת השליחויות, מרבית המשלוחים יגיעו ליעדם ביום שלמחרת ועד 2 ימי עסקים בערים מרכזיות (ועד 3 ימי עסקים בעיירות, מושבים, קיבוצים, מועצות ויעדים חריגים אחרים).

– במקרים בהם חברת השילוח אינה מגיעה אנו נשלח את החבילה בדואר רשום.

בכל בעיה, עיכוב ושאלה בנוגע למשלוחים ניתן לפנות דרך מוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון 5045 298 054 או בדוא"ל jonathan@diamondbuyernyc.com‏.

*זמני אספקת המוצר:

מתייחסים לפרק הזמן שבין קבלת ההזמנה במערכת החברה ועד מועד המסירה ללקוח.

*זמני הפצת משלוחים:

מתייחסים לפרק הזמן שבין העברת ההזמנה מהחברה לחברת השילוח ועד מועד המסירה ללקוח

ההזמנות יועברו לחברת השילו הנבחרת תוך 7-10 ימי עסקים ויועברו ללקוח בזמנים המצוינים לעיל.

בימי שישי ושבת לא יועברו משלוחים לחברות השילוח כלל.

החלפת והחזרת מוצרים – החלפות:

החלפות יתבצעו תוך 2 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח. החברה תעשה את מרב המאמצים לאפשר החלפה של פריטים אחרי המועד המצוין לשביעות רצון הלקוח.

ניתן להחליף מוצר שנקנה למוצר אחר במחיר זהה או קבלת זיכוי לקנייה בחברה (יתבצע באמצעות קוד קופון ייחודי שיופק עבור הלקוח למימוש חדש פעמי ולתוקף של 12 חודשים).

עבור כל הזמנה שסופקה, החזרת הפריט תתבצע באמצעות דואר ישראל, על חשבון הלקוח לכתובת החברה המצוינת בתחתית המעטפה.

החלפת המוצר תעשה רק באריזתו המקורית, בתוספת תעודתו המקורית ובתנאי שלא נעשה בו כל שימוש.

החזרות:

החזר כספי יינתן אך ורק בתכשיטים עד לסכום קניה של 3,000 ₪ עד 48 שעות לאחר הקניה.

1. בהצגת חשבונית המעידה על ביצוע העסקה או כל הוכחה על ביצוע העסקה, על הסכום ששולם ועל אמצעי התשלום.

2. ההחזר הכספי יתבצע על פי אמצעי התשלום

3. דמי ביטול העסקה הם 5% ממחיר העסקה או 100₪ הנמוך מבניהם.

4. בתשלום בכרטיס אשראי, ייגבה תשלום בעד סליקת האשראי (החל מ5 תשלומים ואילך).

5. זכות הביטול אינה כוללת מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הלקוח בהזמנה מיוחדת, או שהמידה הותאמה ללקוח/ה, הזמנת טבעות נישואין ושיבוץ אבני הלקוח/ה.

6. המוצר יוחזר או יוחלף באריזתו המקורית, ללא כל פגם וללא כל סימני שימוש. לחברה הזכות לשלוח את המוצר לבדיקה, במידה וישנה תווית על התכשיט יוחזר המוצר את התווית המקורית והתעודה שסופקה לתכשיט.

במקרה של תכשיטים בסכום קניה של מעל 3,000 ש"ח ובכל מקרה של החזרה, שלא בתנאים המצוינים לעיל, ניתן להחזיר מוצר ולקבל עבורו תעודת זיכוי לקניה עתידית או להחליפו במוצר אחר. תכשיטים- תוך 30 ימים מיום הרכישה, תחת התנאים הבאים:

1. מוצר יוחזר או יוחלף באריזתו המקורית, ללא כל פגם וללא כל סימני שימוש. לחברה הזכות לשלוח את המוצר לבדיקה.

2. לא יוחזרו או יוחלפו מוצרים אשר נעשו בהזמנה הזמנה מיוחדת, התאמת מידה ללקוח/ה, טבעת נישואין ו/או שיבוץ.

*אין כפל מבצעים בכל מקרה שהוא

* החברה קונה זהב ויהלומים מהציבור

. * החברה מאפשרת זיכוי על בסיס שדרוג במלוא הסכום ששולם ביום הקניה.

לכל שאלה ובקשה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במספר הטלפון שלנו: 5045 298 054.

תהליך החלפת/החזרת מוצרים – מצורף לחבילה- טבלת מוצרים, מעטפה ריקה

1. סמן V בטבלה עבור הפעולה שברצונך לבצע (החלפה/החזרה).

2. ציין את סיבת החזרת/ החלפת המוצר, ואת כל פרטי ההזמנה החדשה(מידה צבע, פריט רצוי).

3. לפני ביצוע החלפה עליך לפנות לשירות הלקוחות ולוודא כי המוצר קיים במלאי (על מנת להבטיח כי המוצר ישמר עבורך).

4. שלח את החבילה דרך סניף הדואר הקרוב לביתך- בדואר אקספרס.

5. פעולה זו ניתנת לביצוע פעם אחת בלבד ועבור החלפה/החזרה אחת. החלפות נוספות יתבצעו על חשבון הלקוח.

* ניתן ליצור קשר עם מוקד השירות שלנו למעקב אחר המשלוח בטלפון 5045 298 054 או בדוא"ל jonathan@diamondbuyernyc.com

ביטול עסקת הרכישה על ידי המשתמש –

המשתמש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") או לחילופין, להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או זיכוי כספי לשימוש עתידי, הכל כמפורט להלן :ביטול העסקה בתוך שעה מרגע השלמת הזמנת הפריטים באתר ועד 24 שעות לאחר ביצוע הזמנת הפריט – יעשה באמצעות הודעת ביטול טלפונית לשירות הלקוחות בטלפון 5045 298 054 . בנסיבות כאמור יהיה המשתמש זכאי לקבלת החזר התשלום במלואו.

ביטול העסקה לאחר קבלת הפריט בידי המשתמש, בכפוף לסעיף החזרות, בתוך 48 שעות מיום קבלת הפריט ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש. ביטול העסקה יבוצע באמצעות השבת הפריט בהתאם להנחיות שיפורסמו על ידי החברה באתר ו/או באמצעות יצירת קשר עם שירות הלקוחות בכתובת הדוא"ל ו/או במספר הטלפון:5045 298 054 ובתנאי שהפריט תקין ולא נעשה בו כל שימוש.

בכל מקרה של פגם ו/או אי התאמה בין המוצר ובין פרטיו כפי שמופיעים באתר – על המשתמש לבדוק את הפריט מיד עם קבלתו וליידע את החברה (המוצר יוחלף/יתוקן עד ידי החברה תוך 5 ימי עסקים). במידה והפריט התקבל בידי המשתמש כשהוא פגום, או כאשר מפרט המוצר בפועל שונה מן המפרט שהוצג באתר, כי אז רשאי המשתמש לבקש לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט לידיו באמצעות השבת המוצר באמצעות דואר ישראל(בכפוף לסעיף החזרות/החלפות).

ביטול עסקה על ידי " liondiamond " –

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל עסקת רכישה שביצע משתמש, לרבות, אך לא רק, בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן: אם לאחר סיום עסקת הרכישה התגלה כי הפריט אזל מהמלאי ואין ברשות החברה יכולת לייצר מוצר נוסף זהה. אם לא נקלטו במערכת פרטי כרטיס האשראי ופרטיו המלאים של המשתמש. בכל מקרה שבו נעשתה פעולה בניגוד לתקנון זה. המשתמש ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין; המשתמש מסר בעת ביצוע עסקת הרכישה ו/או לאחר מכן פרטים שגויים; המשתמש ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע החברה ו/או במי מטעמה ו/או בפעילותו התקינה של האתר ו/או בצד ג' אחר כלשהו; אם לפי דעת החברה, בכוונת המשתמש לשוב ולמכור את הפריטים שנרכשו על ידו באמצעות האתר לצד ג'. בהקשר זה המשתמש מאשר ומתחייב כי לא ימכור פריטים שרכש באתר לצד ג' כלשהו. בכל מקרה אשר בו, מחמת "כח עליון", אין באפשרות החברה לבצע ניהול תקין של האתר, לספק למשתמש את המוצרים ו/או לעמוד בהתחייבות אחרת שלה. בסעיף זה "כוח עליון" משמעו: לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני. בנסיבות כאמור רשאית " liondiamond " לבטל את העסקה או להציע למשתמש פריט חלופי שווה ערך, לפי שיקול דעתה ובהתאם לנסיבות הביטול. בוטלה מכירה כאמור החברה לא תהיה אחראית ולא תישא, בכל מקרה, בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

הרכישה באתר – האתר מאפשר, בין היתר, בחירת ורכישת פריטים מבין הפריטים המופיעים באתר. על מנת לבצע הזמנה יש תחילה לבחור את הפריט, צבע היהלום, משקל היהלום, ניקיון היהלום, צבע הזהב והמידה המבוקשים. עבור כל מוצר המוצע באתר יוצג "דף מוצר" בו יופיעו כלל הפרטים הרלוונטים ומחיר המכירה (להלן "דף מוצר"). לידיעתכם, החברה רשאית לעדכן את דף המוצר בכל עת, להוסיף או להחסיר פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מהמלאי, להוסיף צבעים ו/או מידות וכן לעדכן ו/או לשנות את מחיר המוצר ו/או תמונתו ללא הודעה מוקדמת ו/או התראה. מובהר כי התמונות באתר הן להמחשה בלבד, לרבות הצבעים המופיעים בתמונות ופרטי המוצרים ובין המוצרים בפועל. על מנת לבצע רכישה באתר, יתבקש המשתמש להזין את פרטיו באתר סליקת האשראי PAYPAL ו/או כל אתר אחר, כפי שיוצג באתר. חשוב לציין כי הליך סליקת האשראי יבוצע באמצעות חברת סליקה חיצונית וכי כלל האחריות ו/או המידע ו/או פרטי האשראי של המשתמש יהיו באחריות חברת הסליקה. על מנת שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא תוכל liondiamond להבטיח את ביצוע ההזמנה (להלן: "ביצוע ההזמנה"). לתשומת הלב, מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים אזרחיים ופליליים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו ל liondiamond עקב שיבוש הפעלת האתר. כמו כן, המידע שיימסר על ידי המשתמש באתר ישמש בין השאר לשליחת דואר אלקטרוני בנוגע למבצעים מיוחדים או עדכונים באתר, זאת אך ורק לאחר קבלת אישור המשתמש לכך. עם שליחת המוצרים, תימסר למשתמש הודעה מתאימה כי ההזמנה בדרכה לכתובת שצוינה בהזמנתו. מובהר כי חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי מיד עם סיום ביצוע ההזמנה. המוצר/ים שירכשו באמצעות האתר (היינו, בוצעה על ידי המשתמש הזמנה וזו אושרה) יכונו להלן: "המוצרים" .

תנאים להשלמת עסקת הרכישה:

עסקת הרכישה תבוצע רק לאחר השלמת תהליך ההזמנה ולאחר קבלת אישור החיוב ע"י חברת הסליקה. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות הסליקה- יקבל הלקוח הודעה מתאימה ע"י חברת הסליקה, בהתאם לנהליה. השלמת עסקת הרכישה מותנית גם בכך שהמוצרים המבוקשים קיימים במלאי בעת השלמת הליך ההזמנה. במקרה של מוצר אשר אזל מן המלאי ו/או שישנה בעיה באספקתו, מכל סיבה שהיא, תהיה liondiamond רשאית להודיע למשתמש על ביטול ההזמנה. הודעה כאמור תימסר למשתמש באמצעות דואר אלקטרוני ו/או בהודעה טלפונית, על פי בחירת החברה במקרה כאמור, לא תהיה למשתמש טענה כלשהי כנגד liondiamond ובעצם ביצוע ההזמנה, מוותר המשתמש על כל טענה כאמור. החברה שומרת לעצמה את הזכות להגביל את כמות הפריטים בכל הזמנה.

רכישת תכשיטים משובצי יהלומים/ אבני חן:

כל פריט המכיל אלמנטים ייחודיים כגון: יהלומים, אבני חן יציקות זהב וכו' משתנים מפריט לפריט בדקויות שאינן משנות את אופי הפריט וצורתו הכללית. למרות זאת, ניתן יהיה לראות שינויים בין פריט לפריט ולתמונה המופיעה באתר. זו מכיוון והמוצרים מיוצרים בעבודת יד וחלק גדול מחומרי הגלם הינם חומרים טבעיים (יהלומים, אבני חן, זהב) המשתנים מיחידה ליחידה.

אחריות, אבטחה ופרטיות – מובהר כי מאחר ומדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרותה של liondiamond להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי liondiamond ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי liondiamond. כמו כן, במקרים הנובעים מכוח עליון, liondiamond לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש או למי מטעמו, אם מידע כלשהו שמסר יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. liondiamond מתחייבת כי לא תעשה שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה באתר, וכן, לצורך שמירת קשר עם המשתמש. למרות האמור לעיל, liondiamond תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המשתמש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, במידה ומשתמש עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, ואם התקבל בידי liondiamond צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליך משפטי.כמו כן, החברה תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המשתמש, ללא זיהוי המשתמש הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.

דין ושיפוט – הדין החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת, הסמכות הבלעדית לדון בכל מחלוקת הנובע, במישרין או בעקיפין, מהוראות תקנון זה ו/או מהשימוש ו/או מרכישות באתר – תהא לבתי המשפט (השלום או המחוזי) תל אביב-יפו ולא לכל בית משפט או ערכאה שיפוטית אחרת.